Cegła na ścianie prezentuje się doprawdy doskonale, więc kup elementy dla swego wnętrza i zaprojektuj dom stylowo

pierwsza pomoc
Stylowe wnętrze to czysta radość – w takim domu aż przyjemnie się przebywa. Warto uczynić wszystko, by zaaranżować takie pomieszczenia, w jakich pragnęłoby się przebywać. Teraz nie okazuje się to specjalnie skomplikowane, bo markety budowlane lub z artykułami dla mieszkań, proponują bardzo ciekawe materiały.

Zaprojektuj ścianę, tak jak marzysz
pierwsza pomoc
Autor: Medisave UK
Źródło: http://www.flickr.com
Trendy designerskie odmieniają się niesamowicie często, lecz niektóre rozwiązania są ponadczasowe. Bez wątpienia właśnie takim materiałem okaże się biała cegła dekoracyjna, która znajduje we wnętrzach szerokie oraz nad wyraz interesujące zastosowanie. W przypadku aranżowania wnętrz mieszkalnych szuka się niebanalnych pokryć na podłogę i ściany. Biała cegła dekoracyjna sprawdza się optymalnie zarówno w salonach, jak także w kuchni, gdzie często bywa umieszczana w charakterze wypełnienia między szafkami górnymi a dolnymi.
Dlaczego warto postawić na cegłę?

Na rynku znajduje się doprawdy niesamowicie wiele różnorakich artykułów aranżacyjnych, jednak większość z nich prezentuje się banalnie i sztampowo. Biała cegła na ścianę, choć jest rozwiązaniem ponadczasowym oraz pasuje do większości obiektów – jest też rozwiązaniem świeżym oraz pięknym. Zastosowanie wspomnianego pokrycia na ścianach pozwala nadać im eleganckiego wyglądu, lecz też zamaskować niedoskonałości. Należy jednak pamiętać o tym, że biała cegła na ścianę to materiał, który nie lubi przesady. Takim tworzywem można pokryć tylko wybrane ściany lub ich części, by nie uzyskać przesadnego efektu. Warto także wspomnieć, że taka cegła świetnie wygląda na piecach kaflowych albo kominkach.