Co musi być się w holu? Jakie elementy są najważniejsze?

buty
Zaaranżowanie przedpokoju nie jest z pewnością proste, a przecież przedpokój to wizytówka naszego mieszkania. Powinniśmy zadbać o to, aby nasz przedpokój był wygodny, praktyczny jak i stylowy. Przedpokój, który jest dobrze zorganizowany to taki, gdzie głównie są szafki na buty i wieszak na odzież. Co więcej?

Przedpokój to miejsce, gdzie zdejmujemy okrycia wierzchnie oraz buty, więc istotne jest, by były w tym pomieszczeniu potrzebne sprzęty, czyli wspomniany we wstępie, wieszak oraz szafka na obuwie. Są one potrzebne tym bardziej w okresie jesienno-zimowym, na szczęście szafki na buty są wszędzie dostępne przez co możemy wybrać najlepszą do naszego wnętrza. Przedpokój pełni nie tylko rolę funkcjonalną, to pierwsze pomieszczenie, które widzimy po wejściu do domu, więc musimy zadbać o to, by pełnił on rolę również dekoracyjną.
buty
Autor: VIVOBAREFOOT
Źródło: http://www.flickr.com

W przedpokoju na pewno powinien być ład i porządek, tak więc wystawienie wszystkich par butów, które nosimy z pewnością nie będzie prezentować się zbyt estetycznie. W prosty sposób można je okiełznać dzięki szafce na buty.

Nie czekaj, tylko jeśli masz chęć poznać ten temat, obejrzyj więcej tu (https://www.archicom.pl/inwestycje-mieszkaniowe/awipolis/) a zapewne uzyskasz ważne informacje na przedstawiany wątek.

Jeśli posiadamy przedpokój sporej wielkości to możemy zdecydować się na zamówienieszafy na wymiar. Dzięki niej łatwo można przechowywać kurtki, płaszcze, buty i inne rodzaje ubrań. Natomiast trzeba przyznać, że dużo ludzi posiada raczej niewielki przedpokój. W tej sytuacji korzystnie zaopatrzyć się w podręczną szafkę na buty, gdzie będzie miejsce dla obuwia sezonowego. W tego typu przedpokoju nie powinno braknąć też lustra, jakie optycznie powiększy przestrzeń. Organizacja w przedpokoju jest szalenie istotna. Poczytaj więcej o szafkach.

Oprócz szafki na obuwie i lustra musi się w tym miejscu znajdować również wycieraczka, gdyż to ona czyści buty z piachu i błota, a jest to bardzo przydatne szczególnie jesienią oraz zimą, kiedy mamy na podeszwach mnóstwo brudu. Tak samo ważnym sprzętem w przedpokoju jest wieszak, właściwie do wyboru mamy całkiem sporo różnych typów, my zaś powinniśmy zakupić taki, żeby pasował do klimatu całego wnętrza. Dzięki temu możemy być pewni, że taki przedpokój będzie świetnie dopasowany do naszych potrzeb, a jednocześnie będzie stylowyi funkcjonalny.