Tag Archive: dekoracja

dekoracja

Na co zwrócić największą uwagę w czasie aranżacji wnętrz? Sprawdzamy, które ozdoby są godne uwagi!

Naklejki na ścianę
Te z osób, które chcą zyskać wyjątkową dekorację wnętrz muszą mieć na względzie nawet najmniejsze szczegóły takie jak obrazy, dywaniki, czy też zasłony, ponieważ nawet pozornie najmniej istotny drobiazg może wpłynąć na unikalny klimat wnętrza. Szukanie dodatków do domu to ogromna przyjemność, dzięki której możemy aranżować wnętrza w indywidualny. Dekoratorzy systematycznie wypuszczają na rynek innowacyjne rozwiązania, za sprawą których moglibyśmy urządzić wnętrza w wyjątkowy sposób.

Zainspiruj się Nowym Jorkiem, czyli koncepcja fototapety w dekoracji mieszkania

mieszkanie
Wielkoformatowy druk ścienny może znaleźć się w pokoju dziennym, kuchni, sypialni, łazience, biurze lub innych pomieszczeniach. To zależy od naszej wyobraźni i możliwości jakie daje wnętrze. Wielkoformatowy druk to doskonały sposób na podążającą za trendami dekorację ściany. Co więcej, fototapeta poprawnej jakości jest bezproblemowa w przyklejaniu oraz trwała. W internecie znaleźć możemy rozmaite inspiracje na temat urządzenia pomieszczeń z wykorzystaniem fototapety, ale największą popularnością cieszą się kultowe motywy, takie jak te związane z Nowym Jorkiem.

Aranżujemy wnętrza – czy potrzebujemy profesjonalisty?

urządzanie mieszkania
Z pewnością większość z nas dąży do tego, żeby posiadać własnego domu. Powinno być to miejsce, w którym poczujemy się w pełni swobodnie, zrelaksujemy się czy spędzimy czas z rodziną. Aby dom nie był tylko budynkiem, często potrzebne jest wyposażenie zgodne z naszym gustem. W niemalże każdej fazie budowy potrzebujemy pomocy specjalistów. Czy także aranżacja pomieszczeń tego wymaga? W jakich miejscach szukać inspiracji? Jak nadać swojemu mieszkaniu klimatu?

Rolety w dekoracji okien

buty
Nowa dekoracja wnęk okiennych jest to znakomity sposób na metamorfozę wnętrza. Sugerujemy rolety rzymskie. Taka dekoracja wnęki okiennej jest estetyczna jak też łatwa do dopasowania do stylu pomieszczenia.
Do tego rolety rzymskie mają jeszcze wartości praktyczne i ochraniają przed słońcem.

Czym są, osławione ostatnimi czasy fototapety i w jaki sposób dobrać je do stylu naszego domu?

fototapeta
Każdy z nas, oglądający od czasu do czasu telewizję, czy posiadający sprawny dostęp do sieci on-line, z pewnością słyszał choć raz o nowince jakim są fototapety. W ostatnich sezonach opiniami o tym cudzie przemysłu wnętrzarskiego jesteśmy zasypywani z każdej strony. Projektanci wnętrz podkreślają ogrom dobrych stron tych dekoracji, a przede wszystkim ich wysoką wartość estetyczną. Jednak czy ten cały rozgłos naprawdę oznacza, że fototapety są epokowym odkryciem?