Designerskie wyposażenie wnętrz

Pieczywo
Oryginalna aranżacja kuchni to nie tylko stylowe meble i nowoczesne sprzęty takie jak lodówka czy kuchenka. Aby kuchnia była prawdziwie funkcjonalna, potrzebne są także małe akcesoria kuchenne – od desek do krojenia po moździerz, młynek czy wagę.

Komplet noży w bloku od Vialli Design
Autor: Vialli Design
Źródło: http://www.galleryhome.pl
Dobre jakościowo akcesoria spowodują, że przygotowanie posiłków będzie łatwe i przyjemne. Urządzenia muszą być także pomysłowo zaprojektowane – designerskie dodatki to przysłowiowa kropka nad „i” każdej kuchennej aranżacji! Jednak przed przystąpieniem do wyboru akcesoriów kuchennych warto najpierw skompletować „zestaw podstawowy”, czyli te sprzęty, bez których przygotowywanie posiłków byłoby właściwie niemożliwe.

Garnki i patelnie powinny priorytet w każdej kuchni. Na początku parę sztuk w różnych rozmiarach. Dobre noże to narzędzia kuchenne, które okażą się przydatne nawet kulinarnym ignorantom.

Masz ochotę przeczytać podobne artykuły dotyczące rozważanej tu tematyki? Jeśli tak, to kliknij ten link oraz sprawdź wpis z serwisu.

Warto jest mieć w szufladzie trzy sztuki – duży nóż szefa kuchni, nóż do chleba i mały nożyk do warzyw. Zachęcamy, by zwrócić uwagę na noże vialli design (w naszej ofercie). Marka powstała pięć lat temu i jest projektem polsko-włoskim. Założyciele marki skoncentrowali się głównie na kreowaniu coraz bardziej istotnego w dzisiejszym świecie designu. Konsekwencją było wprowadzenie na rynek produktów luksusowych, o odważnej, wyrazistej kolorystyce. W sprzedaży znajdziemy nie tylko noże kuchenne, lecz i sztućce (także dla naszych pociech) czy termosy. Jeżeli stawiamy na kolor w naszych wnętrzach, mamy potrzebę by zaznaczyć styl, który preferujemy, a tym samym wyrazić siebie, skuśmy się też na naczynia z melaminy tej marki.

Vialli design to styl i kolorystyka które powodują, że gotowanie jest jeszcze bardziej przyjemnym zajęciem. Dzięki swoim walorom estetycznym, produkty mogą pełnić zwracającą uwagę ozdobę kuchni. Kolorowe naczynia kuszą nas kształtami, barwami a także ciekawymi wzorami. Dzięki zastosowaniu palety barw, przygotowaną w naczyniach sałatę bez problemu możemy natychmiast zaserwować gościom – odgrywa w danym momencie rolę czarującego elementu aranżacji naszego stołu. Szczególnie latem.