Jak małym kosztem odnowić swe mieszkanie?

Obraz
Jesień, wbrew pozorom, to dobry czas na odświeżenie mieszkania. Budowlańcy mają wolne terminy a my możemy liczyć na promocje.

obrazki ścienne
Autor: Michael King
Źródło: http://www.flickr.com
W wielu przypadkach nie musimy przeprowadzać generalnego remontu albowiem kilka małych przeróbek wystarczy by zupełnie zmienić wymowę danego wnętrza.

Obraz
Źródło: http://demur.pl/obrazy
Malowane kafelki to wspaniała inwestycja. Na rynku spotkamy multum różnorakich wzorów i barw. Moda na ozdobne płytki „przywędrowała” do Polski z krajów Ameryki Południowej i wszystko wskazuje na to że zagości u nas na dłużej strona główna. Ostatnimi czasy bowiem opisane „dekoracje” mogą pochwalić się dużą popularnością, stając się najgorętszym „hitem” niejednego sezonu. Ożywiają pomieszczenia, nadając im niepowtarzalny klimat. Doskonale sprawdzają się w łazience albo kuchni. Przemiana sypialni czy salonu również nie musi być kosztowna. Wystarczy zaopatrzyć się w obrazki ścienne ażeby zyskały one „nowe” życie. Domowa „galeria” to idealny sposób na to by wyrazić siebie.

Każdy wszak może stworzyć ją samodzielnie umieszczając w niej własny nadruk, między innymi zdjęcie rodzinne, fotografię z wakacyjnych przygód lub też sentencję, która najlepiej oddaje nasz sposób życia dużo więcej przeczytasz pod tym adresem. A jezeli masz w sobie duszę artysty, rozwiń skrzydła wyobraźni i zaprojektuj kompozycję, łącząc obrazki, wycinki z czasopism