Jak sprawić żeby Twoje mieszkanie prezentowało się naprawdę okazale?

style
Urządzanie swojego mieszkania to z pewnością nie lada wyzwanie. Jeśli chcesz, żeby Twoje mieszkanie było wyjątkowe – a z niewątpliwie tak jest – powinieneś dołożyć wszelkich starań, żeby tak właśnie się stało

Dzisiaj podpowiadamy, w jaki sposób osiągnąć zamierzony efekt.
Szukaj nieoczywistych rozwiązań
style
Autor: Bill Wilson
Źródło: http://www.flickr.com
projekty
Autor: Wonderlane
Źródło: http://www.flickr.com

Oczywiście możesz w jakiś weekend wybrać się do jednego z modnych sklepów sieciowych z meblami do domu, jednakże w ten sposób bez wątpliwości nie osiągniesz efektu fantastycznego mieszkania, które stanie się obiektem powszechnej zazdrości wśród Twoich przyjaciół. Jeżeli chcesz ich czymś zaskoczyć, wówczas powinieneś postawić na nieoczywiste połączenia kolorów i faktur czy stylów. Jeśli nie ufasz do końca swojemu instynktowi wnętrzarskiemu, wtedy możesz poszukać inspiracji w internecie – ozdóbka do materiału.

Żongluj akcesoriami
Jeżeli lubisz raz na jakiś czas zmienić wystrój swojego mieszkania, a nie chcesz przeznaczać na to zbyt dużej ilości pieniędzy, wtedy powinieneś postawić przede wszystkim na dodatki – różnego rodzaju ozdoby z materiału lub obrazy i rzeźby potrafią z pewnością odmienić zupełnie wygląd niejednego mieszkania. Najbardziej polecamy właśnie wszelkiego rodzaju ozdoby z materiału – zwykle są one stosunkowo tanie, a równocześnie potrafią nadać właściwie każdemu wnętrzu niepowtarzalny wygląd.
ozdoby z materiału
Autor: 55Laney69
Źródło: http://www.flickr.com

Kupuj na różnego rodzaju targach staroci

Jeżeli chcesz mieć niebanalne mieszkanie, na pewno Twoim największym sprzymierzeńcem będą wszelkiego rodzaju targi staroci – konieczne poznaj markę Pinakoteka.

Możesz tam znaleźć wyjątkowe perełki, które sprawią, że Twoje mieszkanie stanie się naprawdę wyjątkowe. Wprawdzie na poszukiwania tego rodzaju perełek musisz poświęcić trochę czasu i energii, jednak jedno jest niezaprzeczalne – oczywiście warto!