Jak zaprojektować sypialnię, aby chcieć przebywać w tym pokoju nie tylko późną porą

http://fixar.pl/
W sypialni przebywamy, na dobrą sprawę, niemalże jedną trzecią naszego życia. Fakt, że kiedy pogrążamy się w koszmarach, nie możemy równocześnie podziwiać stylowo wyposażonego wnętrza. Niemniej jednak gustownie dobrane elementy być może sprawią, że zamiast przesiadywać do późnych godzin przed odbiornikiem telewizyjnym w salonie, wybierzemy w równym stopniu fascynującą lekturę dobrze się sprzedającej książki, której będziemy poddawać się oczywiście w sypialnianym łożu. Aby wnętrze było przyjazne, na murze można przykleić nieoklepaną tapetę lub fototapetęPrzekonajmy się, jak ich dobór bywa uzależniony od wieku par małżeńskich.

http://fixar.pl/
Autor: http://fixar.pl/
Źródło: http://fixar.pl/
Osoby młode, przed albo tuż po 30, wybiorą te bardziej ekstrawaganckie fototapety do sypialni. Będą one przedstawiać awangardowe kompozycje albo inne, również oszczędne formy. Miłośnicy tradycyjnej sztuki malarskiej umieszczą na murach pokoju reprodukcje (www.twoja-galeria.eu/reprodukcje/127-diego-velasquez/) obrazów akwarelowych słynnych twórców, a na sąsiedniej ścianie, tak dla zachowania równowagi, powieszą podobiznę Damy z łasiczką.

Młode osoby nie będą też obawiały się mocnych odcieni. Duże, ciemnoczerwone róże w sąsiedztwie mocno żółtych tulipanów – takie rozwiązanie kłóci się co prawda z celem wykorzystania tego pomieszczenia, który ma służyć odpoczynkowi, a nie intensyfikowaniu ciśnienia krwi, ale pełni życiowego wigoru narzeczeni chyba nawet nie zwrócą na to swojej uwagi.

Gospodynie oraz faceci w średnim wieku będą mieć problem z ustaleniem wspólnej wersji. Na szczęście sypialnia ma 4 ściany, więc dwie z nich można zaaranżować na 2 różne sposoby. Gospodarze będą chcieli umieścić takie fototapety do sypialni, które posiadają jakiś związek z ich zamiłowaniami.

Czy podoba Ci się ten materiał? Jeżeli tak, to zobacz ponadto szczegóły w linku, gdyż one też mogą okazać się dla Ciebie niezwykle interesujące.

Mogą to zatem być podobizny wędkarzy siedzących nad wodą. Panie będą wolały zapierające dech w piersiach panoramy z Beskidów i znad jezior. A w sąsiedztwie położą spore doniczki z dobrze nawożoną roślinnością i w ten sposób martwa i żywa przyroda będą się ze sobą rewelacyjnie łączyć.

Natomiast sędziwe pary raczej krzywo będą patrzeć na fototapety we własnej sypialni. Wolą pomalować pokój na pastelowy odcień albo nakleić tradycyjną tapetę. Jeśli jednak dorosłe dzieci przekonają swoich rodzicieli do bardziej nowoczesnych rozwiązań w urządzaniu wnętrz, to wówczas fototapety do sypialni przedstawiać będą np. czarno-białe zdjęcia rodem z minionych stuleci. Sprawdź ofertę fototapet pod tym linkiem –