Każdy pragnie, żeby jego mieszkanie było miłe i aby goście czuli się u nas jak u siebie

salon
Gdy przenosimy się do nowego mieszkania, pragniemy je udekorować w taki sposób, aby pokazywało nasze zainteresowania. Wyśmienitym pomysłem są piękne obrazy lub fototapety na ścianach.

salon
Autor: Tikkurila
Źródło: Tikkurila
kominek
Autor: bnpositive
Źródło: http://www.flickr.com
nowoczesne biuro
Autor: U.S. Army Corps of Engineers Europe District
Źródło: http://www.flickr.com
Zaznaczą one wystrój wnętrza.

Obrazy trzyczęściowe wydają się być w dzisiejszych latach szalenie modne – zobacz kompletną ofertę pod adresem. W bardzo interesujący sposób możemy pokazać prawie wszystko. Miłośnicy kwiatów wyszukają wiele kompozycji z przepięknymi bukietami. Jeżeli pragniemy na ścianie powiesić jakiś romantyczny pejzaż, to możemy kupić fotografię stawu z mostkiem albo widok majestatycznych gór z małym, samotnym kościółkiem na łące. Nierzadko części mogą być ułożone w różnej kombinacji (w jednej linii lub asymetrycznie) i wybór jest nasza. Do pokoju syna możemy wybrać obraz z samochodem lub jego ukochanym zespołem muzycznym.
Jeżeli chcemy, żeby cała ściana została zajęta przez pewien motyw, to trzeba pomyśleć o fototapecie. Powracają one do naszych domów i znów wydają się być popularne, tak samo jak 20 lat wstecz. Pejzaże, które mamy możliwość sobie wybrać na fototapecie zapierają często dech w piersiach. Mogą to być krajobrazy, pomosty czy zamki. Jeżeli marzą nam się fototapety pałac powinien się na nich świetnie prezentował – fantastyczna fototapety pałac. Częstym motywem wydają się być francuskie pałace z ich przepięknymi i zadbanymi ogrodami.

Siedząc w fotelu i popijając gorącą herbatę możemy patrzeć na ten pałac i przedstawiać sobie, że żyjemy w XVIII wieku i chodzimy po jego krużgankach w balowych kreacjach. Takie fantazje odprężają – i to tylko przy pomocy fototapety.