Kup armaturę łazienkową najwyższej próby

kupić
Wielu z nas od czasu do czasu jest zmuszony zrobić kapitalny remont w swojej łazience. płytki wyszły z mody, Wanna zżółkła, a meble zwilgotniały. Jeśli osobiście stoisz przed przedsięwzięciem tego rodzaju, musisz głównie przemyśleć, jakie elementy armatury sanitarnej będą ci potrzebne, a także która marka będzie najwłaściwsza.
Obecnie coraz modniejsze jest dekorowanieurządzanie łazienki w modernistycznym nurcie.

konkurs
Autor: Rintal Polska
Źródło: Rintal Polska
Trend ten wykorzystała marka Simas Frozen, która stworzyła swoją najnowszą kolekcję właśnie w klimacie nurtu futurystycznego. Nie zabraknie tutaj niewymiarowej umywalki, kwadratowego sedesu czy trójkątnej wanny. Dlatego jeśli nie lubisz typowego wystroju, nudy a także powtarzalności schematów, Simas Frozen to firma w sam raz dla ciebie. Jeśli chcesz poznać produkty spółki, zamów bezpłatny katalog używając strony internetowej, gdzie również umieszczony jest salon online, z pomocą którego zakupisz każdy potrzebny ci sprzęt łazienkowy.
kupić
Autor: Gwydion M. Williams
Źródło: http://www.flickr.com
Jeśli jednak jesteś zwolennikiem nurtu retro i chcesz, żeby twoja łazienka wyobrażała stylizacją sztukę Secesyjną, najlepszym wyborem będzie firma Kerasan Umywalka na mosiężnej stópce, wanna wolnostojąca pozłacana, a może staromodny bidet? Te i pełno innych produktów znajdziesz w ostatniej kolekcji marki. Znana jest ona na polskim rynku od wielu lat, jednak od dawna nie była nastawiona tak bardzo na sztukę retro jak teraz. Produkty marki Kerasan umywalki, wanny, czy bidety, możesz znaleźć w wielu marketach budowlanych, a także w salonach firmowych na terenie całego kraju.
W zależności od tego, jakie są twoje estetyczne zapatrywania, inna firma przypadnie ci do gustu.

Simas Frozen to marka na wskroś nowoczesna, proponująca nieszablonowe kompozycje. Natomiast Kerasan proponowana jest wszystkim osobą, które uwielbiają styl retro, oraz pragną wykorzystać go w swojej łazience.