Tag Archive: mieszkania

mieszkania

Aranżujemy wnętrza – czy potrzebujemy profesjonalisty?

urządzanie mieszkania
Z pewnością większość z nas dąży do tego, żeby być właścicielem własnego mieszkania. Powinno być to miejsce, wewnątrz którego będziemy czuć się całkowicie swobodnie, zrelaksujemy się czy spędzimy czas z rodziną. Żeby dom nie stał się tylko budynkiem, nierzadko niezbędne jest wyposażenie w pełni w naszym guście. W niemalże każdej fazie budowy potrzebujemy pomocy specjalistów. Czy również dekoracja pomieszczeń tego wymaga? Gdzie poszukiwać inspiracji? W jaki sposób nadać swojemu mieszkaniu klimatu?

Czym są, osławione ostatnimi czasy fototapety i w jaki sposób dobrać je do stylu naszego domu?

fototapeta
Każdy z nas, oglądający od czasu do czasu telewizję, czy posiadający sprawny dostęp do sieci on-line, z pewnością słyszał choć raz o nowince jakim są fototapety. W ostatnich sezonach opiniami o tym cudzie przemysłu wnętrzarskiego jesteśmy zasypywani z każdej strony. Projektanci wnętrz podkreślają ogrom dobrych stron tych dekoracji, a przede wszystkim ich wysoką wartość estetyczną. Jednak czy ten cały rozgłos naprawdę oznacza, że fototapety są epokowym odkryciem?

Piękne i dopasowane meble we własnym domku

jadalnia
Jeżeli zastanawiamy się nad tym jak urządzić własne pomieszczenia, to musimy zdawać sobie sprawę z tego, iż nie tylko drobiazgi takowe jak obrazy czy figurki nadają klimat konkretnemu pomieszczeniu, ale głównie powodują to meble. To one są widoczne na pierwszy rzut oka, to właśnie one pokrywają największą przestrzeń, a więc od ich właściwego zakupienia będzie zależało to, w jaki sposób będzie się przedstawiał nasz pokój.