Tag Archive: mieszkanie

mieszkanie

W jaki sposób wyposażyć w całości dom?

Dom drewniany
Zakup mieszkania to jedno z kluczowych wydarzeń w życiu wszystkich młodych ludzi. Marzymy o tym przez wiele la i często zastanawiamy się, jak zaaranżujemy konkretne pomieszczenia. Rzeczywistość prędko weryfikuje nasze marzenia i skłania do zmiany planów. Uzmysławia nam też, jak kosztowne jest wykończenie mieszkania. Mowa nie tylko o meblach i najważniejszych akcesoriach gospodarstwa domowego, ale także wszystkich innych akcesoriach jak i dodatkach, jakie odszukać można w każdym domu.

Modne elementy ze szkła w Twoim wnętrzu

Muszę od razu wyznać, że jestem bardzo dużym sympatykiem szkła. Np. w moim niedużym mieszkaniu mieści się wiele szkła. W zasadzie to sytuacja jest taka, iż tak naprawdę trudno jest mi odnaleźć dużo miejsca na nowe aranżacje. Choć oczywiście i tak na spokojnie daję sobie radę. Przykładowo przed kilkoma miesiącami zdecydowałem się na kompletnie nowe podłogi szklane – na pewno jestem bardzo zadowolony. Zapewne z tego powodu, że bez dwóch zdań szklarzowi bardzo się udało – brawa dla tego człowieka!

Niezwykle ciekawy dodatek do naszego wnętrza- wzorzyste fototapety, które odświeżą nasze wnętrze

]W ostatnim okresie coraz popularniejsze stają się fototapety ścienne. Obecnie możemy wybierać spośród wielu wzorów i kolorów tego typu dodatków do naszego wnętrza. Kilak lat temu fototapety gościły niemal w każdym mieszkaniu. Były to jednak mało wytrzymałe dodatki, których wzornictwo często się powtarzało w wielu domach. Obecnie sprzedawane są fototapety ścienne, które zachwycają nas różnorodnością wzorów i barw. Tworzone są z wytrzymałych tworzyw, odpornych miedzy innymi na działanie wilgoci czy też mechaniczne uszkodzenia. Dzięki wykorzystaniu tego rodzaju dekoracji naszego wnętrza, możemy je zupełnie odmienić, nadając mu odnowiony, odświeżony wygląd. Można umieścić je prawie w każdym wnętrzu, ważne jest jednak, by w odpowiedni sposób dobrać wzór do stylu naszego wnętrza a także kolorystyki umeblowania a także ścian. W zależności od naszych potrzeb możemy zamówić fototapety w standardowych wymiarach czy też fototapety na wymiar.

Jak zaprojektować białe mieszkanie w stylu orientalnym

Jak kojarzy się biel? Z prostotą, porządkiem i surowością. Pomyśly o tym, że jasne mieszkanie nie jest takie surowe. Nieco powiewu orientu przyda się. Zrobimy wnętrze jak z baśni indyjskich. Współczesność i tradycja. Kolor białych ścian, a na ich tle żywe makatki, kapy, barwne tkaniny. Od razu robi się cieplej i pozytywniej.