Mieszkanie nad morzem – jak je urządzić?

aranżacje wnętrz
Nadmorskie kurorty to niezwykle atrakcyjne punkty na mapie naszego kraju, przyciągające nie tylko sezonowych turystów, lecz także chętnych do częstego i systematycznego przebywania w regionach nadbałtyckich, takich jak Gdańsk . Ten pomysł można zrealizować na co dzień mieszkając w innej części kraju, decydując się na zakup apartamentu blisko morza. Takie mieszkanie może być stać się doskonałą inwestycją, a tym samym celem letnich podróży, wypoczynku, spokoju. By wykreować takie właśnie wnętrze konieczna jest odpowiednia aranżacja wnętrz.

aranżacje wnętrz - projekty
Autor: http://lookfresh.pl
Źródło: http://lookfresh.pl

Gdańsk kojarzy się z rozbielonymi przez słońce kolorami lata, turkusową wodą, błękitnym niebem i białym paskiem (aranżacja wnętrz z profesjonalistami). Stąd wykończenie pomieszczeń nadmorskiego mieszkania nie może obejść się bez palety kolorów marynistycznych, która będzie stanowić dla właścicieli nieruchomości relaksacyjną oprawę wnętrza. Doskonałym rozwiązaniem w tym przypadku może być połączenie jasnych jasnych odcieni błękitów z ciepłym w obiorze drewnem. By nadać całości odrobinę kontrastu, w niektórych miejscach warto zastosowań czerń oraz szarość. Głównym akcentem kolorystycznym w pomieszczeniu dziennym mogą być na przykład seledynowe zasłony, które świetnie wpiszą się w przyjemny, morski klimat. Ściany można wykończyć tapetą w delikatne paski w różnych odcieniach błękitu. Natomiast sypialnia musimy być świeża i najlepiej monochromatyczna, w przewadze bieli z kolorowymi dekorami poduszek, które mogą mieć miejsce na szerokim łóżku. W przypadku sypialni warto udekorować okno jasnymi zasłonami z lnu. Ostatnim akcentem przemycającym kolor nieba niech będzie niski stolik z drewna malowanego na biało, na którym położymy uroczy, pastelowy wazon ze świeżymi kwiatami.

Dodatkowo, wykańczając apartament musimy dołożyć starań, aby okazał się on luksusowy i nowoczesny. Ważne jest, aby całość nawiązywała do lata oraz dni spędzonych na plaży. Była delikatna i przytulna w odbierze. Taka aranżacja (sprawdź) wnętrz na pewno będzie zachwycać subtelnym, urokliwym wystrojem, który wprost namawia do częstych odwiedzić sezonowego mieszkania.