Nasz kraj w ostatnich latach bardzo się rozwija – uwielbiamy spotykać się ze znajomymi w kawiarni czy wybrać się na obiad do restauracji

oferty
Jeszcze w latach komunizmu wybranie się do restauracji było znacznym świętem. Poza tym, lokale nie wyglądały nazbyt atrakcyjnie.

posiłki
Autor: sara~
Źródło: http://www.flickr.com
fototapety do kawiarni
Autor: JELP
Dziś jest już zupełnie inaczej. Bistra posiadają najczęściej swój niepowtarzalny wystrój.
oferty
Jeśli spojrzeć na panoramę większości naszych miast, to bez kłopotu jesteśmy w stanie zauważyć, że w przestrzeni miejskiej działa ogrom kawiarenek albo bistr. Rodacy coraz chętniej doceniają to, że mogą wyjść z domu i zjeść coś dobrego na mieście. Dodatkowo, zawsze są w stanie też przy okazji spotkać z przyjaciółmi. Jeśli mamy listę ukochanych miejsc, to z reguły za coś je cenimy – za przepyszne dania czy fajny design. Niektóre lokale stawiają na nietypowy wystrój. Niekiedy możemy dostrzec cudne oświetlenie lub mur z cegieł. Modne są także fototapety do kawiarni. Dodają pomieszczeniu głębi i są zwykle lubiane przez właścicieli niedużych i przytulnych kawiarenek, które koncentrują się na jakiejś tematyce. Przykładowo jeżeli prowadzimy francuską kawiarenkę, to fototapeta, która pokazuje małą i przytulną uliczkę ze ślicznymi stoliczkami będzie prezentowała się rewelacyjnie. Możemy także wykorzystać zdjęcia z Lazurowego Wybrzeża.

Należy wybrać coś, co będzie nawiązywało tematycznie do naszego biznesu, ale będzie na tyle ciekawe, że nikt inny w okolicy nie będzie posiadał podobnego wystroju. Pamiętajmy, aby w małych kawiarniach postawić na jasne kolory – wtedy przestrzeń będzie się wydawała większa.