Nasze domy wyczekują na naszą twórczość

meble w salonie
Dawny kajet w linie, a w nim zadanie domowe nt. jak wyobrażam sobie swój dom w roku 2015? Co też nie miało w nim być. Fruwające meble, dziwaczne przyrządy sterowane jednym guzikiem, żywność w tabletkach, drzwi do kosmicznej teleportacji. I naturalnie mały, zielony kosmita, który wpadł zabawić się najnowocześniejszym typem międzygalaktycznej rakiety.

meble
Autor: Wierszyłłowski i Projektanci
Źródło: DuPont™ i Corian®
Tymczasem, stoją w nim nowoczesne sprzęty, choć z całkiem długą tradycją jak choćby szafa. Szafa, która dawniej, za czasów prababci, uważana była za mebel do sypialni. Zamów w Warszawie kuchnie na wymiar O powodzeniu szaf, decyduje parę głównych czynników – pojemność, uniwersalność, praktyczność a także możliwość wielu aranżacji. Meble na wymiar Warszawa, to meble, które można dostosować do powierzchni o niemalże dowolnej wielkości i formie.

Dzięki temu, całkowicie przesądzamy o przeznaczeniu i możliwościach zaprojektowania przestrzeni wokół nas. Takie meble są szansą odkrywania wielu sposobów umeblowania wnętrza w naszym własnym stylu. Pobudzają do myślenia i dają poczucie – mam świadomość, że to co zaprojektuję, jest najwłaściwsze dla mnie. Zlecając wykonanie pojemnej szafy na wymiar Warszawa, zapewniamy naszemu domowi wygodę i porządek. Możliwości jest sporo. Możemy wybierać kształty zarówno lekkie jak i solidne. Możemy wybierać kolory jasne i ciemne, wzory nowoczesne, tradycyjne aż po łączące niejednorodne elementy. Meble na wymiar dają nam wolną rękę w tworzeniu domu.

wyposażenie wnętrz
Autor: kimubert
Źródło: http://www.flickr.com
Szafy na wymiar – zamówienia w Warszawie
Dobrze zaprojektowana i wyposażona szafa, będzie po prostu praktyczna. Wnętrze takiej szafy możemy zaopatrzyć w dowolną ilość elementów i dowolne rozplanowanie półek. W dowolnym punkcie możemy zaprojektować miejsce na ubrania wierzchnie oraz inne rzeczy potrzebujące powieszenia. Drzwi szafy możemy wypełnić niemalże dowolnym tworzywem. Mogą to być płyty laminowane w różnych odcieniach oraz teksturach. Gdy kochamy ekologię znakomitym wyjściem mogą być drzwi do szafy stworzone z płyt bambusowych. Wykonanie drzwi z szyby mlecznej lub przezroczystego poliwęglanu, nada pomieszczeniu lekkości. Jeśli będziemy mieli zamiar wizualnie powiększyć wnętrze, to możemy na drzwiach do szafy zamontować zwierciadła. Zobacz jeszcze tutaj