Ofiaruj twojej zniszczonej lodówce „nowe życie”.

sprzęt AGD w kuchni
Supernowoczesne mieszkania wymagają czasem specjalnych, równie nowatorskich rozwiązań. Intrygujący temat, który pasuje do mieszkań ze spokojną kolorystyką, lub żywymi odcieniami, może szczególnie odświeżyć wasze pomieszczenie, wszystko zależy od waszej wyobraźni.

Demural
Autor: Demural
Źródło: Demural
Kuchnia to z pewnością ulubione miejsce, w którym najchętniej przebywamy. Czasem naprawdę niewiele trzeba, by odświeżyć obraz naszej kuchni. W niezliczonej ilości propozycji naklejki na lodówkę są nowatorskim i niedrogim wyjściem. Ogromny wachlarz naklejek spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagającego kupującego.

Jeśli mamy swoje wyjątkowe zdania i cenimy sobie twórczość oraz tanie i nieskomplikowane ale nie tradycyjne sposoby, to naklejki na lodówkę lub maty magnetyczne będą ciekawym rozwiązaniem. Nawet najbardziej designerski pomysł może odnowić naszą starą zmywarkę – zobacz tu: . Dzięki naklejkom na lodówkę z nijakiej kuchni można wypędzić monotonię. Jeśli posiadamy niewielkie zarysowania i niedoskonałości na drzwiach naszej chłodziarki to możemy je zakryć etykietą. Ponadto nalepka może stanowić dodatkową ochroną przed następnymi zarysowaniami. Paleta projektów proponowanych przez oferentów oraz możliwość zamówienia naklejki według własnego pomysłu umożliwia dobranie naklejki pod nasze osobiste potrzeby i stworzenie niepowtarzalnego pomieszczenia.

Naklejanki na zmywarkę wykonane są z niezwykle elastycznej foli, która jest praktycznie nie do zdarcia, odporna na warunki atmosferyczne, jej ochrona wynosi około 5 lat. Są proste w zachowaniu higieny, czyszczenie chłodziarki zajmuje niewiele czasu, wyciera się ją zwilżoną ściereczką. Etykiety są samoprzylepne i bardzo łatwe w wykonaniu. Wystarczy przyłożyć nalepkę do czystej powierzchni, wykroić właściwą wielkość i przytwierdzić na właściwy model sprzętu. Żeby zdjąć etykietę trzeba podważyć jej fragment, złapać za oderwany element i po prostu oderwać całość. Płaszczyzna lodówki pozostaje czysta i gładka – gotowa na następną zmianę. Potrzeba paru sekund by odmienić własną zmywarkę nie do poznania.