Tag Archive: ozdoba

ozdoba

Urządzamy mieszkanie, czyli jakie dodatki mieć na uwadze, kiedy postanawiamy zmienić wygląd wnętrza

stolik
Wygląd naszego domu bardzo wpływa na codzienne samopoczucie. O wiele lepiej czujemy się w gustownie zaaranżowanych, wysprzątanych wnętrzach, niźli zagraconych i brudnych pokojach. Dlatego staramy się tak uszykować każdy pokój, aby spędzanie w nim czasu było przyjemne, a nie uciążliwe. W aranżacji znaczące są dodatki, zatem nie wolno odkładać ich na dalszy plan, wręcz przeciwnie – powinniśmy specjalnie wybrać się po nie do sklepu, by pomieszczenia nabrały oczekiwanego charakteru.

Zainspiruj się Nowym Jorkiem, czyli koncepcja fototapety w dekoracji mieszkania

mieszkanie
Wielkoformatowy druk ścienny może znaleźć się w pokoju dziennym, kuchni, sypialni, łazience, biurze lub innych pomieszczeniach. To zależy od naszej wyobraźni i możliwości jakie daje wnętrze. Wielkoformatowy druk to doskonały sposób na podążającą za trendami dekorację ściany. Co więcej, fototapeta poprawnej jakości jest bezproblemowa w przyklejaniu oraz trwała. W internecie znaleźć możemy rozmaite inspiracje na temat urządzenia pomieszczeń z wykorzystaniem fototapety, ale największą popularnością cieszą się kultowe motywy, takie jak te związane z Nowym Jorkiem.

Kinkiety wewnętrzne podarują dostateczną ilość światła

lampa wisząca w sklepie
Lampy dekoracyjne dają niesamowite efekty świetlne

Czasem dzieje się tak, że poszukujemy dopełnienia do danego pomieszczenia, czegoś co nie będzie aż tak bardzo wpadało w oczy, lecz jednocześnie we właściwym czasie zachwyci swoim wyglądem. Taki niesamowity efekt mogą dać lampy dekoracyjne, zrobione z kulek, ze sztucznych płatków kwiatów, albo po prostu z kryształków przyczepionych do drutów, które będą się mienić po zapaleniu lampy.