Tag Archive: pomieszczenia

pomieszczenia

Zaangażowanie mieszkania w stylu nowoczesnym

migawka - mieszkanie
W dobie ogromnej ilości centrów handlowych, sklepów stacjonarnych, czy internetowych, bez problemu można zaaranżować swój własny, wymarzony dom, czy mieszkanie. W zasadzie już niezależnie od środków finansowych możemy wybierać to, co chcemy. Owszem, mając mniej pieniędzy nie postawimy na znane i popularne marki, ale szyk i klasa mogą być utrzymane.

Fototapety w aranżacji wnętrz – czy warto? Sprawdź najnowsze propozycje aranżacji oraz dekoracji wnętrza każdego domu

fototapeta
Jeszcze parę lat temu osoby, jakie posiadały we wnętrzu fototapety w pośpiechu się ich pozbywały, bowiem kojarzone były ze złym gustem i były najzwyczajniej w świecie niemodne. Dziś moda na fototapety wraca, jednak nie są one już podobne do tych dekoracji sprzed lat. Są o wiele bardziej eleganckie, pasujące do wnętrz zarówno klasycznych jak i nowoczesnych. Ponadto dzisiejsze fototapety cechują się sporą odpornością na uszkodzenia i dużą funkcjonalnością.

Jakie baseny producent może nam zaoferować?

basen

Gdy chcemy mieć łaźnię warto ją zaprojektować

Znacznie więcej uwagi zwracamy na swój wygląd, a co się z tym łączy, tworzy się znacznie więcej miejsc, w których mamy szansę zadbać o własną sylwetkę. Przez to właśnie tak istotne jest to, by tego rodzaju miejsca zostały właściwie zaprojektowane, tak aby były w stanie zmieścić jak najwięcej osób oraz co więcej, żeby były w stanie zapewnić wszystkie najważniejsze pomieszczenia.

Designerskie sofy brylują na salonach

sofa
Prawie 30 lat temu, mogliśmy usłyszeć w mediach, że odnaleziono dzieło Michała Anioła, Pietę z 1545 roku. Płótno warte 190 milionów funtów znalazł emerytowany amerykański pilot Martin Kober. Przez bardzo długi czas dzieło znajdowało się za…kanapą. Niesamowite, obraz dawno już by się odnalazł, gdyby właściciel domu przeglądał wnętrzarskie gazety lub programy poświęcone projektowaniu wnętrz. Ponieważ to tam już od dawna dowiadujemy się, że ulokowanie kanapy pod ściana jest niemodne. Może gdyby pan Kober zastosował się do tych wskazówek wcześniej dowiedziałby się o swym skarbie?