Tag Archive: pomieszczenia

pomieszczenia

Fototapety w aranżacji wnętrz – czy warto? Sprawdź najnowsze propozycje aranżacji oraz dekoracji wnętrza każdego domu

fototapeta
Jeszcze parę lat temu osoby, jakie posiadały we wnętrzu fototapety w pośpiechu się ich pozbywały, bowiem kojarzone były ze złym gustem i były najzwyczajniej w świecie niemodne. Dziś moda na fototapety wraca, jednak nie są one już podobne do tych dekoracji sprzed lat. Są o wiele bardziej eleganckie, pasujące do wnętrz zarówno klasycznych jak i nowoczesnych. Ponadto dzisiejsze fototapety cechują się sporą odpornością na uszkodzenia i dużą funkcjonalnością.

Jakie baseny producent może nam zaoferować?

basen

Gdy chcemy mieć łaźnię warto ją zaprojektować

Znacznie więcej uwagi zwracamy na swój wygląd, a co się z tym łączy, tworzy się znacznie więcej miejsc, w których mamy szansę zadbać o własną sylwetkę. Przez to właśnie tak istotne jest to, by tego rodzaju miejsca zostały właściwie zaprojektowane, tak aby były w stanie zmieścić jak najwięcej osób oraz co więcej, żeby były w stanie zapewnić wszystkie najważniejsze pomieszczenia.

Designerskie sofy brylują na salonach

sofa
Prawie 30 lat temu, mogliśmy usłyszeć w mediach, że odnaleziono dzieło Michała Anioła, Pietę z 1545 roku. Płótno warte 190 milionów funtów znalazł emerytowany amerykański pilot Martin Kober. Przez bardzo długi czas dzieło znajdowało się za…kanapą. Niesamowite, obraz dawno już by się odnalazł, gdyby właściciel domu przeglądał wnętrzarskie gazety lub programy poświęcone projektowaniu wnętrz. Ponieważ to tam już od dawna dowiadujemy się, że ulokowanie kanapy pod ściana jest niemodne. Może gdyby pan Kober zastosował się do tych wskazówek wcześniej dowiedziałby się o swym skarbie?

Fototapety, – element dekoracji naszego mieszkania

Fototapeta do biura
Urządzanie własnego mieszkania ma istotne znaczenie. Wiele osób jednakże zbytnio skupia się na meblach i dodatkach, ignorując temat zagospodarowania ścian. W przeszłości nadzwyczaj dużą popularnością cieszyły się wzory nanoszone odpowiednimi wałkami, zanurzonymi w farbie. Obecnie wiele osób preferuje jednak gładkie ściany w ulubionym kolorze. Coraz bardziej popularne stają się także fototapety, a więc, jak sama nazwa pokazuje, zdjęcia, które mają formę tapety ściennej. Zapewniają one faktycznie ciekawy rezultat finalny, przede wszystkim w przypadku mieszkań udekorowanych skromnie, które wymagają jednego zauważalnego punktu. W sklepach można odnaleźć także fototapety na zamówienie.