Pomysły na umieszczenie ławy z drewna przy oknie

wyposażenie kuchni, drewno, meble
Ukochane miejsce spotkań kobitek z mojej rodziny? Naturalnie kuchenny kącik, w którym znajduje się ława ze stołem. To tam siedzimy i rozmawiamy, jeśli tylko mam chwilę i mogę odwiedzić rodziców.

W trzy przygotowujemy sobie w tym czasie smaczną kawę, sprawdzamy, czy nasi Panowie są daleko i rozpoczynamy długie, miłe babskie spotkanie. Czasami zdarza się, że któraś z nas zakupi coś niesamowicie smacznego albo ma wenę i wykona jakieś ciasto. Wtedy najczęściej dłużej rozmawiamy!

kuchnia, wystrój, aranżacja
Autor: FoodBankCENC.org
Źródło: http://www.flickr.com

Ostatnio przyjaciałam by świetować nowe meble kuchenne. Moja mama, która ma rewelacyjny gust, postanowiła ponadto odmienić miejscówkę, w której zazwyczaj zasiadamy. Wysłużona ława przy oknie wykonan była z sosnowego drewna. Wymieniona jest w odcieniu pozostałych kuchennych mebli. Zrobiona z dębu, wyglądałaby niezwykle poważnie, gdyby nie kolorowe poduszki, które kładziemy na dużej drewnianej ławie pod oknem. Są dla nas wygodnym siedziskiem, tym samym niesamowicie urozmaicają stonowaną kuchenną przestrzeń. Osobiście, gdy przybyłam do rodziców i byłam pierwszy raz w kuchni po wymianie mebli i wyremontowaniu podobało mi się

.

Wzorzyste obicia, z których zrobione są poduszki umocowane na ławie i taboretach są z tkaniny, która jest plamoodporna – w ten sposób łatwiej będzie ja zachować w czystości nawet w razie zabrudzenia. No i te odcienie, kanciaste wzorki – cudo! Natychmiast pożałowałam, że nie posiadam takiej kuchni w swoim mieszkaniu, tylko mały aneks. No, bywa!
aranżacja kuchni, wystrój kuchni
Poszukałam w Internecie jakieś ciekawe pomysły. Polecam wejść tu: a z pewnością znajdziecie koncepcję dla siebie!