Tag Archive: Sufit

Sufit

Coraz znaczniejszym powodzeniem cieszą się oprawy ledowe

lampki ledowe
Decydując się na opuszczany sufit, z pewnością będziemy chcieli w nim zamontować małe lampki, które jednocześnie będą w stanie podarować nam sporo światła. Świetnie tutaj spiszą się lampki ledowe, które nie dość, że pobierają dużo mniej prądu, a podarują dużo światła, to jeszcze mają szansę występować w przeróżnych barwach. Co więcej możemy kupić lampki, które będą posiadały oprawy ledowe okrągłe, ale też i takie, które będą kwadratowe, dzięki czemu świetnie dobierzemy je do naszych oczekiwań. Od czasu do czasu są one montowane również w podłodze, a to powoduje, że takie oprawy powinny okazać się niesamowicie odporne na porysowania i stłuczenia, gdyż czasem muszą wytrzymać nacisk niesamowicie wielu kilogramów.

Oświetlenie w salonie, powinno wywoływać w nas dobre samopoczucie

lampa w salonie
Od światła spodziewamy się magi ponieważ światło naturalne posiada czarodziejską możliwość tworzenia przestrzeni. Światło – krótkotrwałe, ale bardzo istotne tworzywo architektoniczne, należy zaplanować na etapie projektowania wnętrza. Planując oświetlenie do salonu powinniśmy podjąć decyzję, jakiej rangi zadania pragniemy mu przyznać.

Oświetlenie całego domu – jak je wybrać? Salon, gabinet, pokój dziecięcy, ogród – na co zwracać uwagę w każdym z tych miejsc?

ledowa żarówka
Jak najlepsze samopoczucie we własnym mieszkaniu jest oczywiście istotne. Chyba każdy z nas chciałby móc w nim zarazem z przyjemnością pracować, jak i odpoczywać. Jednak by osiągnąć ten cel, trzeba się niestety zazwyczaj napracować. Na klimat w domu składa się wiele elementów – jego wygląd, rozmieszczenie sprzętu, a także oświetlenie, którego niekiedy niestety nie doceniamy.