Sugestie dotyczące optymalnego urządzenia Twojej łazienki. Stosując z tych prostych porad Twoja łazienka będzie uniwersalna!

kran
Podczas wyposażania łazienki liczy się kilka rzeczy. Najczęściej pragniemy by wybrany przez nas sprzęt odznaczał się dobrą jakością, przy dość niskiej cenie. Kilka wskazówek, które będą użyteczne w czasie wyposażania nowej łazienki. Na pewno jedną z najcenniejszych rad będzie ta: spróbuj zrobić swoją łazienkę ponadczasową. Dzięki temu unikniesz kolejnego remontu za kilka lat, kiedy wygląd Twojej łazienki będzie już nieaktualny,a Ty będziesz nim wynudzona.

kran
Autor: Lizzie Benton
Źródło: http://www.flickr.com
W czasie urządzania jej powierzchni, bezwzględnie miej na oku jej użyteczność. Niekiedy, gdy do użycia mamy wyjątkowo małą powierzchnię, staramy się upchnąć w niej za wiele rzeczy i w efekcie w pomieszczeniu nie ma w ogóle miejsca, bądź też wisi nad nami prawdopodobieństwo uderzenia się o szafkę. Polecany jest minimalizm, odznaczający się prostotą, bezpretensjonalnością i skromnością. Jeśli masz wrażenie, że taki gust Ci nie odpowiada, a spokojne aranżacje są nie dla Ciebie – można przełamać je oryginalnymi detalami – np. bateria wannowa stojąca dostępna jest w wielu różnych kształtach. Wybierz taki nietypowy element, jak bateria wannowa – baterie z topsanit.pl, w formie wodospadu, a na pewno nadasz swojej łazience unikalnego stylu. Pamiętaj także o całym mnóstwie innych elementów, których nie może nie być w Twojej łazience. Ładnym wyjściem na rozstawienie masy kosmetyków są koszyki. Poukładane w nich rzeczy uchronią nas przed zbędnym bałaganem i spotęgują wrażenie wolnej przestrzeni.

Gdzie poszukiwać inspiracji

Kran, woda
Autor: http://sxc.hu
Źródło: http://sxc.hu

Aby mieć szerszy obraz aktualnej techniki projektowania wnętrz, opłaca zapoznać się ze specjalistyczną prasą. To w niej będziemy mogli podglądnąć, jakie odcienie są zalecane w tym sezonie, a także odnaleźć motywy, które będziemy chcieli odwzorować u nas. Mnóstwo natchnienia odnajdziesz także w Internecie, wchodząc na odpowiednie witryny lub blogi. W prasie, jak i w sieci znajdziesz informacje na temat marki, jaka Cię zainteresuje. Trafiając na oficjalną stronę WWW producenta znajdziesz na pełen asortyment sprzedawanych produktów, dowiesz się o koszt danych części, czy znajdziesz najbliższy sklep w okolicy, gdzie osobiście zobaczysz oferowany asortyment.