Suszarki basenowe niezbędnym składnikiem w wyposażeniu toalet publicznych

przed basenem
Suszenie włosów to ogromnie znacząca czynność dla właściwej ich pielęgnacji oraz uniknięcia chorób. Rodzice uczęszczający z dziećmi na pływalnię nieczęsto puszczą po zajęciach swe pociechy na dwór z wilgotną głową, nie spotykamy się praktycznie z tego typu sprawami. Na pływaniach to podstawa, aby suszarki basenowe były dostępne do wykorzystania publicznego.

na basenie
Autor: Familjen Helsingborg
Źródło: http://www.flickr.com
Udając się na basen, pakujemy strój kąpielowy, okularki do pływania, klapki, ręcznik i także czepek. Nie pamięta się na ogół o tym, iż wypada spakować jeszcze suszarkę, bowiem jest ona masywna a czasem wręcz nie zmieścimy jej do małej torebki.

Pewne obiekty sportowe zakazują również podłączania swoich własnych urządzeń elektrycznych do gniazdek, tym samym użycie prywatnej suszarki byłoby naginaniem regulaminów i moglibyśmy być nawet wyproszeni z obiektu. Suszarki basenowe są bezpieczne w użyciu, są głównie odporne na wpływ czynników niebezpiecznych, w tym przypadku chodzi głownie o wodę – więcej w temacie suszarek: suszarka do rąk Impeco.

prysznic przed basenem
Autor: travelingnorthagency
Źródło: http://www.flickr.com

Jeśli dostanie się ona do pokojowego wyposażenia, może niekiedy dojść do katastrofy, czego bezsprzecznie nie pożądamy. Takie suszarki nie są użytkowane jednakże tylko na pływalniach, lecz również w miejscach, gdzie istnieje okazja skorzystania z aktywności fizycznej i dobrego zadbania o higienę, np. hale sportowe, siłownie, obiekty SPA.

Dobre suszarki to te, które są w pewnym stopniu odporne na wilgoć oraz są przyjazne w użyciu. Te basenowe są energooszczędne, przy wykorzystywaniu ich przez kilkaset ludzi na dzień zdołają przyczynić się do uchowania wielu gotówki na energii elektrycznej.

Zainteresował Cię ten wątek? Nie zwlekaj, tylko zobacz nowy tekst, który na pewno niezwykle Cię zaciekawi. Zobacz!

Są także proste w użyciu, albowiem po podniesieniu rurki z obudowy włączają się same, z kolei po odłożeniu jej, wyłączają się. Potężną zaletą jest to, że mają długą żywotność, tym samym będą nam służyć przez długi okres. Czołowi producenci, którzy produkują suszarki basenowe to Makoinstal, Faneco oraz Impeco. Ich koszt waha się od kilkuset do kilku tysięcy złotych.

Wytrzymałość na korozję i wilgoć to zalety suszarek basenowych zapewniające nam komfort i pewność w użyciu. Pewne modele mają także regulację temperatury, więc konsument może dopasować do swoich wymagań. Są banalne w montażu i nie absorbują dużo miejsca, więc nawet najdrobniejsza łazienka publiczna może je pomieścić.