Świeczki zapachowe wabią zapachem i dużym zastosowaniem

świece
Cudowne kształty czy też przeróżne rozmiary, ale chowające w swoim wnętrzu zapachową moc, które pobudzają nasz zmysł powonienia, łagodzą czy też relaksują. Ożywiają, czarują oraz zaskakują rozległą funkcjonalnością.

świeczki zapachowe w niskiej cenie
Autor: BenGrantham
Źródło: http://www.flickr.com
Sprawdzają się również jako świeczki zapachowe oraz świeczki dekoracyjne, są idealne do świeczników czy też podgrzewaczy. Wabią ekologicznym zestawem i ślicznym zapachem. Nieduże świeczki wykorzystywać można również do podgrzewania wosków i olejków zapachowych, co na dodatek powiększy moc kompozycji zapachowej bądź jako ozdoby ze świeczek, aranżując romantyczny i ciepły nastrój. Wykorzystywane w łazience w toku codziennej pielęgnacji, uspokajają oraz relaksują nasze ciało, zaś w sypialni urządzają ciepły, kojący klimat do spania.

Świeczki zapachowe mają wielorakie zastosowanie. Mogą być używane jako ozdoby w mieszkaniach prywatnych, jak i dodatkowo są koniecznym elementem wszelkiej restauracji, pubu, kafejek czy wszelkich poczekalni jako dekoracja czy też światło ładnej kompozycji pachnącej, jaka rozluźnia, koi oraz tworzy łagodny nastrój. Większość świeczek jest zrobiona z parafiny. Częste palenie takich świeczek przez długi czas, przede wszystkim w zamkniętym pomieszczeniu, może być dla każdego szkodliwe.

Do takiej świecy zazwyczaj dodaje się syntetyczne barwniki i substancje zapachowe. Świece mogą cudownie rozsiewać zapach, niemniej po jakimś okresie może boleć głowa za sprawą toluenu. Odpowiedniej już wybrać te bez aromatu. Paląc świece parafinowe koniecznie powinno się uchylić okno, dlatego że działają one drażniąco na układ oddechowy. Osoby z astmą czy alergią nie powinny palić ich nigdy.

świeca zapachowa
Autor: Dylan T. Moore
Źródło: http://www.flickr.com
Zapewne palenie ich czasami nam nie zaszkodzi, lecz regularne palenie w zamkniętych pomieszczeniach może oddziaływać szkodliwie dla naszego zdrowia. Ekologicznym odpowiednikiem jest świeczka z wosku sojowego. Pali się dwa razy dłużej od świecy parafinowej. Można ją uczynić samemu, bądź zakupić. Najbardziej ekskluzywne świece zapachowe są stworzone z wosku pszczelego, palą się 3 razy dłużej niż parafinowe i dwa razy dłużej aniżeli sojowe.