Szukasz ładnych i wygodnych mebli?

Nie każdy wie, że historia mebli zaczęła się w neolicie czyli ponad 10 000 lat przed naszą erą. Wtedy meble wytwarzano głównie z kamienia i drewna, ponieważ dopiero w następnej epoce zaczęto wytwarzać brąz. Od zamierzchłych czasów jednak sporo się zmieniło w przemyśle meblarskim i teraźniejsze meble różnią się od tamtych przede wszystkim wygodą korzystania z nich. Bardziej ekscentryczni projektanci wracają często do korzeni, jednak zdecydowana większość z nas wybiera meble ze Skandynawii, lub krajowe produkcje.

Meble – sprawdź informacje na stronie – da się pogrupować według różnych kategorii np. ze względu na sposób użytkowania, przeznaczenie (biurowe, szkolne,sklepowe i chyba najbardziej popularne – mieszkaniowe a wśród nich m. in.: biurka, kanapy, komody, sofy, tapczany,łóżko dla dziecka i wiele innych), materiał (lub materiały) z jakiego są wytworzone, konstrukcję czy sposób obróbki.

szafom (polecamy Stylowy Mebel) muszą być jednak przede wszystkim ładne (według kobiet) oraz praktyczne i wygodne (według mężczyzn). Takie właśnie meble oferuje jedna z wielu polskich firm – tomex. Wyróżnia się ona na tle innych polskich firm. Czym?

Metallic Glaze 620
Autor: B.M. Polska Sp. z o.o.
Źródło: Benjamin Moore Paints

Tomex to firma, która istnieje na rynku polskim od wielu lat. Podstawową gałąź stanowi sprzedaż mebli do sypialni przede wszystkim łóżek i materaców.
Oferta jest interesująca i opiewa wyroby wyśmienitej jakości od dostawców krajowych i zagranicznych. Każdy z nich ma mnogi wybór wyrobów niezbędnych do zapewnienia komfortowego i spokojnego snu. Przedsiębiorstwo posiada własny zespól doradców handlowych. Grupa dzięki bogactwu wiedzy i praktyce realizuje usługi na najwyższym poziomie.

Drugi obszar działalności firmy zajmuje się sprzedażą produktów meblarskich i elementami wyposażenia wnętrz. Dzięki współpracy z dostawcami z całego kraju i zagranicy może zaproponować odbiorcom obszerną ofertę: ełkowskie meble, które nadają się do: mieszkań, biur, firm, kawiarni, restauracji. Towar dostępny jest w wielu wzorach, zarówno klasycznych jak i nowoczesnych. Ciąg dalszy
W salonie meblowym Tomex pracuje ekipa wyspecjalizowanych doradców, którzy gotowi są pomóc Państwu w dokonaniu trafnego wyboru przy kupnie mebli marzeń.