W jaki sposób komoda może stawać się elementem wystroju wnętrz naszych rodzimych tawern

Różne oblicza komody
Knajpy są miejscami, do których zaglądamy z nieukrywaną ochotą. A to za sprawą urządzanych w nich hucznych przyjęć weselnych. Odprężające spotkania z członkami rodziny lub po prostu weekendowe kolacje z druhami wymagają jak najlepszej oprawy.

Różne oblicza komody
Autor: IMS GROUP
Źródło: IMS GROUP
Wnętrze lokalu gastronomicznego ma być jasne, przytulne i koić rozstrojone nerwy. Jego urządzenie wymaga nawet pomocy dekoratora, który, bez zastanowienia, ustawi obok baru sosnową komodę.
Pracownik karczmy, który codziennie używa skrótów myślowych, przezwie ten mebel (materace piankowe) nazwą: komoda 6 szuflad. Rzeczone szuflady będą nie tylko elementem dekoracji, ale także zostaną wykorzystane jako przechowalnia typowych restauracyjnych akcesoriów.
W dwóch szufladach, tych pierwszych od góry, znajdą się białe i seledynowe obrusiki, koronkowe serwety, bawełniane serwetki, czyli jednym słowem, bielizna stołowa wyciągana na okazje naprawdę wyjątkowe.
W dwóch kolejnych, tym razem środkowych szufladach, leżeć będą ekstra solniczki oraz zestawy widelczyków, które posłużą klientowi podczas jedzenia sytego obiadu z wysokokalorycznymi lodami waniliowymi.
Te dolne szuflady używane będą nieczęsto, bo istnieje pewne zagrożenie, że kurz gromadzący się na mozaice podczas całego dnia, zagrozi czystemu wyglądowi umieszczonych weń rzeczy.
Model określony skrótem komoda 6 szuflad będzie spełniał dodatkowo funkcje reprezentacyjne. Jego ciemny kolor doda wnętrzu elegancji (poznaj szczegóły). Postawione na nim świeczniki lub położone na blacie świeczki zapachowe bądź elektryczne lampki w kształcie kaganka, uwypuklą niezwykłość długich, pachnących jaśminem i akacją, czerwcowych nocy.

komoda
Autor: Herry Lawford
Źródło: http://www.flickr.com
Komoda w stylu Ludwika XV, zakupiona w sklepie z antykami, podkreśli klimat karczem nawiązujących swoim jadłospisem do kuchni francuskiej. Mebel (meblemagnat.pl) z ornamentami roślinnymi, charakterystycznymi dla secesji, będzie doskonale łączył się z salą urządzoną w stylu obowiązującym jeszcze przed I wojną światową. Nie trzeba bardzo dobrze znać się na sztuce, aby ze smakiem aranżować wnętrza, najistotniejsze bywa wyczucie dobrego smaku.
Jeżeli klienci będą wspaniale czuli się w lokalu gastronomicznym, stylowy, wyeksponowany mebel stanie się tematem kobiecych i męskich rozmów przy stole. Niejedno małżeństwo zechce mieć podobny model w swojej sypialni. Być może, na dźwięk słów: komoda 6 szuflad, usłyszanych w telewizyjnej reklamie, zdecyduje się władować swoje pieniądze w taki właśnie mebel – oferta szafek na