W jaki sposób niedrogo udekorować mieszkanie

Rozmiar
Dekorowanie domku nie musi wiązać się z dużymi kosztami. Możesz to wykonać niedrogo – wykazując się pomysłowością i poświęceniem chociaż odrobiny czasu.

Rozmiar
Autor: Ross Huggett
Źródło: http://www.flickr.com
Przygotowałam dzisiaj oryginalne pomysły na niekosztowne dekoracje do domu. Bowiem nie mammy się – nawet zrealizowanie w mieszkaniu ściennej galerii, to też są koszty. Ramki do zdjęć po parędziesiąt złotych każda, wybór do nich plakatów, cena za wydruki zdjęć albo grafik, całość razem tworzy dużą kwotę. O ile macie pilniejsze wydatki, polecam Wam dzisiaj pomysły na ozdoby, jakie powinny zmieścić się w każdym, wręcz niewielkim budżecie. Osobiście namalowany namalowane dzieło malarskie. Takowe dzieło sztuki własnego autorstwa może wyglądać nadzwyczaj efektownie. Podobrazia można niedrogo wybrać w internecie za paręnaście złotych. Do malowania nadaje się również kawałek grubego kartonu bądź dykty, jednak one wymagają wcześniejszego zagruntowania białą farbą. Tubka farby akrylowej, w zależności od rozmiarów kosztuje od kilku do parudziesięciu złotych. A może masz w mieszkaniu jeszcze jakiekolwiek resztki z lekcji plastyki? Albo Twoje maluchy regularnie malują farbami?

ramki do zdjęć
Zwykły papier, bibułka i serwetki przynoszą nieograniczone możliwości. Najprawdopodobniej materiały do takiego projektu masz już w domu. A tutoriale jak wykonać przykładowo bukiecik z gałązek bez kłopotu odnajdziesz w internecie – to coś w sam raz na wiosenny czas. A także na święta.

Pudła do przechowywania osiągalne w marketach mogą sporo kosztować, zaś w wersji wykonanej samodzielnie wyglądają równie pięknie. Możesz obkleić je np. sznurem i wyłożyć środek materiałem albo okleić papierem, albo okleiną samoprzylepną.