Tag Archive: woda

woda

Przyjazne środowisku ogrzewanie

prysznic
Ekologiczne ogrzewanie staje się niezbędnością. Nie starczy dziś już montowanie specjalistycznych filtrów w dużych fabrykach przemysłowych. Przykładem mogą być tu miasta Małopolski, gdzie w gospodarstwach domowych najczęściej ogrzewa się węglem, co sprawia że ciągle rośnie zanieczyszczenie powietrza.

Publiczne toalety są coraz bardziej zadbane, a jest to także zasługa świeżo zamontowanego wyposażenia

toaleta
Widok starych i niehigienicznych czy zniszczonych toalet w miejscach ogólnodostępnych pomalutku odchodzi w zapomnienie. Niemała w tym rola pieniędzy z Brukseli. Wiele obiektów użyteczności publicznej zostało wyremontowanych lub wzniesionych właśnie za fundusze unijne. Toalety w takich miejscach jak stadiony stają się czyste i, co najprawdopodobniej najistotniejsze, pojawia się tam wyposażenie prosto z fabryki, co daje gwarancję komfortowego użytkowania.

Jakimi cechami odznacza się szkło antyrefleksyjne i czemu dobrze jest się na nie zdecydować?

Powierzchnia szklana
Kiedy kupujemy szkło musimy koniecznie pamiętać, aby było ono rzeczywiście mocne. Takim rodzajem jest szkło antyrefleksyjne. Bardzo popularne są szkła hartowane o grubości 2 milimetrów, na które została naniesiona powłoka antyrefleksyjna. Tego typu nanoszenie odbywa się w formie modyfikacji jego składu lub odpowiedniej obróbki powierzchni.