Tag Archive: woda

woda

Przyjazne środowisku ogrzewanie

prysznic
Ogrzewanie ekologiczne staje się nieodzownością. Nie starczy dziś już montaż specjalistycznych filtrów w wielkich fabrykach przemysłowych. Przykładem mogą być tutaj miasta Małopolski, gdzie w gospodarstwach domowych częstokroć opala się węglem, co sprawia iż wciąż rośnie skażenie powietrza.

Jakimi cechami odznacza się szkło antyrefleksyjne i czemu dobrze jest się na nie zdecydować?

Powierzchnia szklana
Gdy wybieramy szkło powinniśmy koniecznie pamiętać, aby było ono rzeczywiście mocne. Takim rodzajem jest szkło antyrefleksyjne. Bardzo powszechne jest szkło hartowane o grubości 2 milimetrów, na które jest naniesiona powłoka antyrefleksyjna. Takie nanoszenie odbywa się w wyniku zmiany jego składu lub odpowiedniej obróbki powierzchni.

Publiczne toalety są coraz bardziej zadbane, a jest to także zasługa świeżo zamontowanego wyposażenia

toaleta
Widok starych i niehigienicznych czy zniszczonych toalet w miejscach ogólnodostępnych pomalutku odchodzi w zapomnienie. Niemała w tym rola pieniędzy z Brukseli. Wiele obiektów użyteczności publicznej zostało wyremontowanych lub wzniesionych właśnie za fundusze unijne. Toalety w takich miejscach jak stadiony stają się czyste i, co najprawdopodobniej najistotniejsze, pojawia się tam wyposażenie prosto z fabryki, co daje gwarancję komfortowego użytkowania.