Znakomicie jest móc wpływać na nastrój swoje mieszkania – stań się architektem oświetlenia

kuchnia
Dobra energia, która jest w nas samych sprawia, że nasz dom posiada również dobrą atmosferę. Jeżeli jesteśmy radośni i żyjemy w zgodzie z sobą i z otoczeniem, które nas otacza, sprawiamy, że dom staje się pełen ładu i spokoju.

Umeblowanie i bibeloty, którymi się otaczamy i którymi dekorujemy nasze mieszkanie też posiada swoją energię . I wyłącznie my mamy wpływ na to czy będą wydzielać korzystną czy złą energię. Nie ma znaczenia
lampa
Autor: N@ncy N@nce
Źródło: http://www.flickr.com

jakiej wielkości jest nasze mieszkanie i gdzie jest umiejscowione oraz jakie na topie są aranżacje wnętrzarskie. To od naszej inwencji i wyczucia smaku jest uzależnione jak będą wyposażone nasze pokoje.

Istotną sprawą jest aby stworzyć wnętrze, w którym będziemy czuli się wspaniale a wówczas pozytywna energia będzie wydzielana na wszystkich domowników i gości naszego domu. Nie ulega wątpliwości, że nie tylko meble, kolory ścian ale również oświetlenie jest tym elementem, który bardzo oddziałuje na nastrój wnętrza (więcej na ). W sieci można poszukać wiele wiadomości na temat jakie lampy wiszące kuchenne (źródło) do jakiego stylu pasują, jakie są zasady zakładania opraw do poszczególnych pomieszczeń. Bogactwo propozycji wyboru lamp jest tak obszerna, że z powodzeniem możemy samemu zaaranżować oświetlenie, które będzie zgodne z własnymi odczuciami.

A jeśli już wybór padnie na lampę sufitową (strona), nie musimy patrzeć na to czy wkomponuje się w styl który, jest akurat trendy. Dzisiaj możemy według własnego upodobania łączyć style. Pomysły do tworzenia własnego wnętrza, możemy czerpać ze wszystkiego: z malarstwa, z muzyki, z ulicy, z rozmów z przyjaciółmi. Wydobyć ze swojego wnętrza twórcze pomysły i wyczarować klimat, który będzie wspólnym mianownikiem pomiędzy własnymi rozwiązaniami a naszymi pasjami i tego co jest dla nas istotne. Bo dobrze dopasowany plafon do przedpokoju ma spełniać rolę oświetlenia pomieszczeń ale ma być także dla nas ciekawym dodatkiem samym w sobie. Każdy może być architektem we własnym domu ponieważ każdy z nas ma w sobie coś z artysty.